AKILLI BULUT YEDEKLEME

GENIUS CLOUD BACKUP

Akıllı Bulut yedekleme ile %80’e varan oranda tasarruf edin. Veriler tüm kuruluşların kalbidir ve bu verileri yedeklemek işletme stratejisinin önemli bir parçasıdır. Akıllı Bulut Yedekleme sıfır yatırım ve en az işlem maliyetiyle güvenilir, az maliyetli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunar.

AKILLI FELAKET KURTARMA

GENIUS DISASTER RECOVERY

Ortamınız sizin belirlediğiniz ve denetlediğiniz ilkelerden yola çıkılarak sanal makinelerin çoğaltılmasının otomatik hale getirilmesiyle korunabilir. Site Kurtarma Hyper-V Replica, System Center ve SQL Server AlwaysOn gibi mevcut teknolojileri tümleştirerek var olan verilerin çoğaltılmasını düzenler ve yönetir. Şimdi Önizlemede: VMware’ınızı, VM’lerinizi ve fiziksel sunucularınızı koruma özelliği sunar.

AKILLI SANAL SUNUCU

GENIUS VIRTUAL SERVER

Çok çeşitli bilgi işlem çözümlerini çevik bir şekilde dağıtmanıza olanak tanır. Sanal Makineler sayesinde neredeyse anında dağıtım yapabilir ve yalnızca dakika başına ücret ödersiniz. Windows, Linux, SQL Server, Oracle, IBM, SAP ve BizTalk ile istediğiniz iş yükünü istediğiniz dilde ve neredeyse tüm işletim sistemlerinde dağıtabilirsiniz.

AKILLI MESAJLASMA SERViSi

GENIUS MESSAGING SERVICE

Gittiğiniz her yerde bağlantıyı sürdürün! Nereden erişirseniz erişin, her zaman güncel. Office 365 cihazlarınız genelinde e-postayı, takvimleri ve kişi bilgilerini gerçek zamanlı olarak eşitler. Dolayısıyla, elinizdeki cihaz ne olursa olsun, güncel olur. Mobil verilerinizi koruyun! Telefonunuzu kaybederseniz paniğe kapılmayın. Office 365’le, bilgilerinize yetkisiz erişimi engellemek için telefondaki verileriniz uzaktan temizleyebilirsiniz.

AKILLI NETWORK SERViSi

GENIUS WAN SERVICE

Geliştirilmiş güvenlik ve yalıtım; sanal ağ, VM’lerinizi ve uygulamalarınızı çalıştırmanız için yalıtılmış ve güvenli bir ortam sağlar. Özel IP adreslerinizi getirebilir, alt ağlar tanımlayabilir, denetim ilkelerine erişebilir ve çok daha fazla seçenekten yararlanabilirsiniz. Sanal ağlar ile Azure’u kendi veri merkeziniz gibi kullanabilirsiniz. Gelişmiş ağ topolojileri oluşturma; bir sanal ağ içinde çok sayıda sanal gereç (WAN iyileştiriciler, yük dengeleyiciler, Uygulama Güvenlik Duvarları vb.) çalıştırmayı tercih edebilir ve trafiğin nasıl akacağını, ağı daha yüksek düzeyde denetimle tasarlamanıza izin verecek şekilde tanımlayabilirsiniz.

AKILLI GÜVENLiK SERViSi

GENIUS SECURITY SERVICE

Akıllı Güvenlik Servisi ile ister uzun dönem ister kısa dönem, yönetim hizmetleriyle beraber Firewall servisi alın. Kurum ihtiyaçlarına göre konfigüre edelim, yönetim hizmetini tarafımızdan verelim. Kullandığınız kadar ödeyin, cihazlarınızı envanterinize almayın, en son en güncel ürünleri kullanma şansını yakalayın. Farklı teknolojiler ve farklı vendor seçenekleri ile size sunduğumuz Akıllı Güvenlik Servisi’ni inceleyin

AKILLI BULUT DEPO

GENIUS CLOUD STORAGE

Bulut bilgi işlem, verileri için ölçeklenebilir, dayanıklı ve yüksek oranda kullanılabilir depolama gerektiren uygulamalar için yeni senaryolara olanak verir; Akıllı Bulut Depo’yu geliştirme nedeni de tam olarak budur. Akıllı Bulut Depo, geliştiricilerin yeni senaryoları desteklemek amacıyla büyük ölçekli uygulamalar geliştirmelerini mümkün kılmanın yanı sıra, sağlamlığının başka bir kanıtı olarak Sanal Makineler için depolama temeli de sağlar.

AKILLI HOSTiNG SERViSi

GENIUS HOSTING SERVICE

Web ve Mobil Uygulamalarını Hızla Oluşturun; Tek bir arka uç kullanarak çalışanlar veya müşteriler için web ve mobil uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturun, dağıtın ve yönetin. .NET, Java, NodeJS, PHP veya Python gibi var olan dil becerilerinizi kullanın. İster Microsoft SQL ister MySQL database sistemlerini kullanının. Otomatik load balancing yapın, performansınızı arttırın.

AKILLI TASARIM SERViSi

GENIUS DESIGN SERVICE

Akıllı Tasarım Servisi ile ister sadece tek seferlik Design servisini satın alın, ister maliyetinizi aylara dağıtarak güncelleme hizmetiyle beraber tasarım hizmeti alın. Dünyaca kabul görmüş WordPress altyapısını kuralım, beğendiğiniz bir tasarımı üzerine monte edelim, hem siz güncellemelerinizi kolayca yapın, hem desteğe ihtiyacınız olduğunda, size gerekli hizmetleri verelim. Kısa sürede profesyonel – kurumsal web sitenize sahip olun.

AKILLI HOTSPOT SERViSi

GENIUS HOTSPOT SERVICE

Kablosuz ve kablolu networklerinin kullanıldığı mobil veya sabit alanlarda güçlü, güvenilir ve üstün teknolojik altyapısını, geniş cihaz portföyünü, kurulum – satış sonrası teknik destek gibi bir çok hizmeti biraraya getiren çözümler sunalım. Eğitim kurumları, dershaneler, hastane, sağlık merkezleri, oteller, tatil köyleri, şirketler, cafe restoranlar, ulaşım şirketleri, yolcu otobüsleri, deniz ulaşım araçları, raylı ulaşım sistemleri gibi alanlarda sunulan kablolu veya kablosuz ağları yönetminizi sağlayalım.

AKILLI SANAL SANTRAL

GENIUS VIRTUAL SWITCHBOARD

Akıllı Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Akıllı Sanal Santral sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanısıra, tasarruflarda sağlarsınız. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

AKILLI KAMERA SiSTEMLERi

GENIUS CAMERA SYSTEMS

Güvenlik istemleri önemli. Doğru yatırımı yapmak gerekiyor. Sadece donanım değil, yazılımın istenilen özellikleri taşıması, sistemin sürekli güncel tutulması, yönetilmesi ayrı bir maliyet. Tek tek bu hesaplamalarla uğraşmayın, içerisinde yönetimsel hizmetlerinde bulunduğu Akıllı Kamera Sistemleri paketlerini inceleyin. İster aylık ister yıllık anlaşmalar yapın, tüm sistemin kurulumu ve yönetimi bize ait olsun.