YEDEKLEME

BACKUP SOLUTIONS

Profesyonel yedekleme ürünleri ve konumlandırılmasıyla, hem verilerinizi hem sanal makinalarınızı yedekleyin. İsterseniz bulutta bir kopyasını tutarak işinizi sağlama bağlayın.

BULUT ÇÖZÜMLERi

CLOUD SOLUTIONS

Altyapınızın belirli bir bölümünü veya tümünü buluta taşıyabilirsiniz. İsterseniz yerel datacenter’ınızı bulut çözümü sistemleriyle yönetin, isterseniz hibrit bir yapı kurun veya tüm çözümleri bulut’tan alın.

GÜVENLiK ÇÖZÜMLERi

SECURITY SOLUTIONS

Firewall çözümleri ile network’unüzü güvenli bir yapıya getirin. Dışarıdan gelecek saldırılara ve sızıntılara karşı kendini ispatlamış kurumsal firewall ürünlerini kullanın. İsterseniz bu çözümü servis şeklinde satın alın.

ALTYAPI VE KABLOLAMA

INFRASTRUCTURE & CABLING SOLUTIONS

Uçtan uca tüm ofisinizin, lokasyonunuzun altyapı ve kablolamasını yapalım. Uzmanlarımızın yapacağı ücretsiz keşif çalışması ile, neye ihtiyacınız olduğunu belirleyelim. Doğru yatırım yaparak uzun dönemde karlı çıkın.

IT KONSOLiDASYON VE SANALLASTIRMA

IT CONSOLIDATION AND VIRTUALIZATION

Dünyaca kabul görmüş sanallaştırma platformlarını kullanarak, dağıtık altyapınızı birleştirin. Yatırım maliyelerinizi düşürerek, yönetim gücünüzü arttırın. Monitoring uygulamalarıyla sisteminizi sürekli gözleyin.

İS SÜREKLiLiGi VE FELAKET SENARYOLARI

BUSINESS CONTINUITY AND DISASTER RECOVERY

Herhangi bir T anında meydana gelebilecek felaket durumu için hazır mısınız? Sisteminizin bir yedeği farklı bir lokasyonda ve istenildiğinde online duruma geçecek şekilde bekletiliyor mu? Heran ihtiyacınız olabilir!

SUNUCU VE DEPOLAMA

SERVER AND STORAGE

Altyapınız için ihtiyacınız olan kurumsal server ve storage çözümlerimize bir göz atın. İhtiyaca yönelik hazırlanan, ister performans ister veri alanı özelliği ön plana çıkarılan bu makinaların yönetimi sizin için profesyonel ekiplerimiz yapsın.

NETWORK (LAN) ÇÖZÜMLERi

NETWORK (LAN) SOLUTIONS

Komple bir çözüm olarak sunduğumuz Network (LAN) Çözümleri ile, hem altyapı – kablolama, network cihazlarının seçimi – konumlandırılması, güvenlik duvarı ve VPN çözümünü beraberce satın alın. Uzman kadromuz tüm kurulum işlemlerini yapsın, anahtar çözüme sahip olun.

.

SES DATA DANISMANLIK VE KONSOLiDASYONU

VOIP – DATA CONSULTANCY

Kurumunuzun ihtiyacı olan Internet altyapını analiz edelim, size en uygun Internet Altyapısı’nı sunalım. Bazı lokasyonlarda daha yüksek hıza ihtiyacınız olabilir. Belki kurumunuz için birden fazla data hattı kullanmanız gerekmektedir. Hem güvenlik hem performans için. Lütfen detayları inceleyin.

YAZILIM ENVANTER YÖNETiMi

SOFTWARE ASSET MANAGEMENT

Kurumunuzda kullandığınız lisanslarınızın hepsi yasal mı? Envanter yönetim programı (Microsoft SAM) ile kurumunuza ait tüm lisanslarınızı kontrol edelim, eksik lisanslarınızın satın almasında çözüm sunalım, lisanslarınızın doğru yerde kullanılıp kullanılmadığını tespit edelim.

KiRALAMA ÇÖZÜMLERi

LEASING SOLUTIONS

IT süreçlerinin günümüzde bulut ve kiralama yöntemlerine yöneldiğini düşünürsek, kurumunuzun ihtiyaçlarını çözüm şeklinde kiralayabilir, yönetimsel hizmetleri de bu kiralamanın içerisinde alabilirsiniz.

DATACENTER ÇÖZÜMLERi

DATACENTER SOLUTIONS

Kendi datacenter’ınızı oluşturmak isteyebilirsiniz, aynı şekilde sistem odanızın modernizasyonunu yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu konuda planlama, projelendirme, bakım, taşınma ve diğer hizmetleri veriyoruz. İsterseniz outsource elamanlarımız sizin lokasyonunuzda konumlandırılıyor. Sistem monitoring ve bakımı tarafımızdan yapılıyor.

KAMERA ÇÖZÜMLERi

CAMERA SOLUTIONS

Kurumunuza ait istenilen lokasyonlarda izlemeler yapılması ve en önemli nokta olarak, ihtiyaç duyulduğu taktirde bu kayıtlara hızlıca dönülebilmesi için bu konuda kendini kanıtlamış Kamera Çözümleri’mizi inceleyin. isterseniz envanterinize almadan, tüm donanım ve hizmeti tarafımızdan verelim.

SANTRAL ÇÖZÜMLERi

SWITCHBOARD SOLUTIONS

IP santraller hem uygun maliyet hem yüksek erişebilirlik tarafında kendini ispatlamaya başladı. Yüksek paralar ödeyerek çalışanlarınıza cep telefonu hattı almak zorunda değilsiniz. Sunulan çözümle, ister cep telefonundan, ister pc’den ister ofisteki IP telefonundan aynı hatta bağlanarak erişim sağlayabilirsiniz. Yönetim tamamen siz de olacağı için istediğiniz kısıtlamayı anında yapabilir, tüm görüşmeleri izleyebilirsiniz.

HOTSPOT ÇÖZÜMLERi

HOTSPOT SOLUTIONS
İster kurumunuzda ister belirlediğiniz kendi lokasyonunuzda, dışarıdan gelen ziyaretçilerinizin faydalanması için hiç internal hattınıza sokmayarak / tamamen yasal zorunlulukları da sağlayan kablosuz internet paylaşımını sunabilirsiniz. Hotspot çözümü ile, ziyaretçi kendi oluşturacağı kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme login olabilir. Bu çözüm özellikle eğitim kurumları, dershaneler, hastane, sağlık merkezleri, oteller, tatil köyleri, şirketler, cafe restoranlar, ulaşım şirketleri, yolcu otobüsleri, deniz ulaşım araçları, raylı ulaşım sistemleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

HABERLEŞME ÇÖZÜMLERi

COMMUNICATION SOLUTIONS

İnternet- Sanal Santral – Hotspot çözümlerini birleştirerek sunduğumuz Haberleşme Çözümleri ile, var olan altyapınızda şu anda ne kadarlık bir maliyet ödediğinizi hesaplayalım. Karşılığında bizim çözümümüzü kıyaslayın. Hem maliyet hem performans açısından size daha uygun bir çözüm getirelim.

WEB TASARIM ÇÖZÜMLERi

WEB DESIGN SOLUTIONS

Firmaların en büyük sıkıntılarından bir tanesi, güncel ve teknolojiye ayak uydurmuş bir siteye sahip olmamalarıdır. Tasarım tarafında profesyonel template bankalarımızdan seçtiğiniz bir template ile dünyaca ünlü CMS altyapısı wordpresi birleştirerek size komple bir çözüm sunuyoruz. İsterseniz, güncelleme hizmeti de satın alarak, uzun dönemde bu iş yükünün de bizim tarafımızdan yapılmasını sağlayabilirsiniz.

WEB HOSTiNG ÇÖZÜMLERi

WEB HOSTING SOLUTIONS

Web Uygulamalarınız için ihtiyacınız olan hosting altyapısını Microsoft Azure üzerinden size sağlıyoruz. Küçük ölçekli uygulamalar için shared platformlar, daha yüksek performans ve alan gerektiren ortamlar için size özel sanal makinalar oluşturuyoruz. İhtiyaca yönelik bulut tabanlı hosting çözümümüzü lütfen inceleyin.

TURKCELL SUPERONLiNE ÇÖZÜMLERi

TURKCELL SUPERONLINE SOLUTIONS

Turkcell Superonline iş ortağıyız. Tüm SOL servislerini bizden satın alabilir, bakım ve destek hizmetlerini firmamızdan karşılayabilirsiniz. Bu hizmetlere ait yapılması gereken analiz çalışmaları, uzmanlarımız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

KULLANICI SANAŞLLAŞTIRMA

USER VIRTUALIZATIONS

Kullanıcılarınızın tüm bilgilerini sanallaştırarak / kullanmış olduğu program ve verileri farklı bir alanda barındırarak, bu bilgilere kullanıcıların oturum açtıkları farklı bilgisayarlardan da erişebilmesini, herhangi bir felaket anında bilgilerinin kaybolmamasını sağlayabilirsiniz.