DONANIM SATIS HiZMETLERi

HARDWARE SALES SERVICES

İster 1 adet mouse’dan tutun, isterseniz enterprise bir server’a kadar bilişim teknolojilerine ait her türlü donanım ihtiyaçlarınızı, iLERİ den sağlayabilirsiniz. Her firma için atanan ayrı müşteri temsilcilerimiz ile direkt irtibata geçebilir, ihtiyaçlarınızı en uygun ve hızlı sürede temin edebilirsiniz. Ödemelerinizi ister peşin ister kredi kartı veya karşılıklı anlaşma yapılarak tanımlanacak vade oranlarında yapabilirsiniz.

BAKIM DESTEK HiZMETLERi

MAINTENANCE / SUPPORT

Kurumunuzda bir IT elemanı barındırmak / yönetmek istemiyorsanız, Bakım / Destek hizmetini alarak, belirli tarihlerde kurumunuzdaki işlerin tamamlanması için eleman temin edebilir, her türlü sistem sorunları için 7*24 destek alabilirsiniz. Yıllık olarak alabileceğiniz bu hizmet ile, IT yönetiminizi tamamıyla iLERİ’nin profesyonel ekibine outsource etmiş olacaksınız.

OUTSOURCE – DISKAYNAK 

OUTSOURCE

Haftanın belirli günlerinde veya full time olarak kurumunuzda IT elemanı barındırmak istiyorsanız, İLERİ den Outsource / Dışkaynak hizmeti alabilirsiniz. Kurum içinde sizin görevlendirme yapacağınız fakat tüm özlük hakları İLERİ tarafından yönetilecek bu hizmetle ayrıca İLERİ Help Desk hizmetine de sahip olacaksınız.

TASINMA HiZMETLERi

REMOVAL SERVICES

Sistem odanızın, datacenter’ınızın veya belirli IT donanımlarınızın bir başka lokasyona taşınması ve yeniden montaj edilmesini Taşınma Hizmeti satın alarak sağlayabilirsiniz. Bu hizmetle, taşınma esnasında meydana gelebilecek riskleri minimuma indirmiş olacaksınız. Ayrıca sistemin yeniden online duruma getirilmesi aşamasında profesyonel destek almış olacaksınız.

DANISMANLIK HiZMETLERi

CONSULTANCY SERVICES

IT yatırımı yapmadan önce varolan kaynaklarınızın analiz edilmesi, ihtiyaçlarınızın tespiti ve bu doğrultuda bir roadmap çıkartılması, minimum maliyette hareket etminizi sağlayacaktır. Danışmanlık Hizmeti ile, yatırımlarınızı doğru yönlendirebilir, geleceğe yönelik altyapıları modern sistemlerle kurabilirsiniz.

PROJE YÖNETiMi

PROJECT MANAGEMENT

Altyapı tarafındaki kurumsal projelerinizi, sizin adınıza yönetebilir, süreci yönlendirerek istenilen sürede hedefe ulaşılmasını sağlayabiliriz. İhtiyacınız doğrultusunda projenize atanacak uzman personellerimiz, hem proje takibini / yönetimini yaparak üst yönetime raporlarını sunacaktır.

EGiTiM HiZMETLERi

TRAINING SERVICE

Kurumunuzun ihtiyacı olan hem teknik hem uygulama bazında IT eğitimlerini İLERİ den temin edebilirsiniz. İster sanallaştırma / güvenlik / storage / backup sistemlerine ait eğitimleri, ister Exchange / Office eğitimlerini, isterseniz sizin belirleyeceğiniz diğer konularla ilgili eğitimleri tek sefer veya dönemsel olarak alabilirsiniz.

Garanti Hizmetleri

WARRANTY SERVICES

Yetkili teknik servisi olduğumuz markaların, garanti süresi boyunca garanti hizmetlerini İLERİ den alabilirsiniz.